jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Karmienie ryb » Forum » Karmienie młodych gupików
rejestracja przypomnienie hasła
Karmienie ryb

Karmienie ryb

Pokarmy suche, mrożone, żywe...

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy33 członków 25 dyskusji

Właściciel

Piotrek

Piotrek
Data utworzenia
06.03.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

Anais Anais (9) Marco Marco (6)
Odpowiedz

Karmienie ryb

Karmienie młodych gupików

19.08.2012, 19:58 zifoks pisze
user
czym moge karmić malutkie gupiki doczekałem sie :P malenstw pierszy raz udało sie :) ogulnie mam ich z 50 ale te dostałem :)


19.08.2012, 22:02 Natti89 pisze
user
mozesz wychodowac artemie (w sklepie zoologicznym jest dostepna w proszku i dajesz ja do sloika z napowietrzaczem i gotowy pokarm) albo kup jedzonko dla mlodych nazywa sie Mikrovit


19.08.2012, 22:19 Marcin pisze
user
Wydaje mi się że jak nie masz nic innego pod ręką to możesz karmić zwykłym płatkowanym pokarmem jeśli go wcześniej rozetrzesz na bardzo drobne kawałki


19.01.2013, 20:34 turbomarcinek pisze
user
Ja podawałem Mikrowit. Wprawdzie miałem kardynałki, ale młode pobierały je bez problemu. Rozdrabniałem też zwykły płatkowy jak troszkę podrosły itd...jak wcześniej pisał Marcin.


19.01.2013, 21:09 gosc pisze
user
Można również różne pokarmy płatkowe wsypac do młynka do kawy oczywiście wcześniej wyczyszczonego i tam je zmielic na pył . Osobiście między innymi na takim pokarmie odchowalem narybek wielu gatunków ryb , w tym także gupikow.


20.01.2013, 20:37 glonek pisze
user
gupiki spokojnie jak koledzy wcześniej doradzali pokarmy witaminowe można też dać żółtko jajka ugotowanego na twardo tylko odrobinę (dorosłe też chętnie jedzą)


26.04.2024, 23:27 Reklama pisze
user
Odpowiedz