jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Obsada akwarium » Forum » Jaka obsada do 63l?
rejestracja przypomnienie hasła
Obsada akwarium

Obsada akwarium

Nie wiesz jakie ryby hodować? Co się z czym gryzie? Pytaj w tej grupie.

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy101 członków 317 dyskusji

Właściciel

Piotrek

Piotrek
Data utworzenia
05.11.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

mephisto13 mephisto13 (93) Mlody94 Mlody94 (64)
Odpowiedz

Obsada akwarium

Jaka obsada do 63l?

14.02.2013, 23:02 xxx pisze
user
Dla mnie to możesz się nawet usunąć w cień słoniowej dupy.
Skoro już dorosłeś psychicznie to nie męcz ryb tylko lepiej zajmij się szydełkowaniem a nie akwarystyką.

cezary?
To obsada Twojego akwarium?
http://www.akwar.net/user/1835/ryby/

Jeśli tak to cofam to co napisałem o obsadzie GillGallata.
Twoja to jest dopiero dramat


Ostatnio edytowane: 14.02.2013, 23:02

15.02.2013, 12:35 _edzia_ pisze
user
Ej Panowie! proponuję Wam wszystkim mały kurs szydełkowania:) to uczy cierpliwości i szacunku dla dzieł innych autorów. a jak już dojdziecie do wprawy to można jednocześnie dziergając przyglądać się swojemu akwarium;P

Wrzućcie na luz, bo nie dojdziecie do konsensusu:)

Locdog nie obrażać mi proszę Pań od koniakowsich koronek, spróbuj sam zrobić takie piękne stringi szydełkiem;)))
http://koniakow.com/osc/stringi-c-65.html

czy nie są piękne?


Ostatnio edytowane: 15.02.2013, 12:36

15.02.2013, 18:52 gosc pisze
user
Tak locdog według ciebie to prawie każda obsada akwarium to dramat , no może oprócz Twojego. Wiem że Ty masz swoje zdanie na każdy temat i choćbym Ci przedstawił informacje z najlepszych książek i czasopism akwarystycznych ( choćby wspomniane przeze mnie czasopismo Akwarium ) napisanych przez wybitnych akwarystów z wieloletnim doświadczeniem , to i tak jak by te informacje nie były zgodne z Twoją wiedzą to znów byś mi napisał ze mam zmienić księgarnie. No ale widocznie jesteś mądrzejszy od tych wszystkich akwarystów razem wziętych. Tak że locdog uważam że czas już zakończyć ten temat bo ani Ty nie przekonasz mnie do swoich racji , ani ja nie przekonam Ciebie. A myślę że jak będziemy dalej ciągneli tą rozmowę to możemy naprawdę zacząć obrzucać się błotem , a chyba nie oto w tym chodzi - tak.


27.02.2013, 20:28 AkWaRyStA1998r pisze
user
Locdlog zgadzam się z tb że ich obsada nie jest rewelacyjna ale cóż każdy po swoich błędach powinien wyciągnąć wnioski może tak jak ja lubisz dużo czytać o akwarystyce ale zrozum jeżeli jakiś niedoświadczony akwarysta co proponuje taką obsadę i wie że jego zdaniem ma dobrą to tylko zawraca głowę ludziom na forum bo pomimo twoich poglądów które są prawdą że na 1cm ciała ryby przypada minimum !!! 1l wody lub że rozbor czy kardynałków trzeba trzymać w stadzie on cię krytykuje i stanowczo trzyma na swoim to poprostu nie ma sensu a co do ph i tem to większość ryb jest już od wielu wielu lat hodowana w niewoli w standardowej temp 26stopni i myślę że jeśli ustawi na taką żadna ryba nie będzie miała problemów oczywiscie masz rację że biotopy powinno się dobierać kontynentalnie lub warunkowa :D Ale tym osobom nie przemówisz bo cokolwiek napiszesz to zaraz zostaniesz skrytykowany


27.02.2013, 20:29 AkWaRyStA1998r pisze
user
Post usunięty


Ostatnio edytowane: 27.02.2013, 20:29

28.03.2024, 22:24 Reklama pisze
user
Odpowiedz