jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » O portalu - problemy, pomysły, uwagi. » Forum » Dodawanie Ryb do Encyklopedii.
rejestracja przypomnienie hasła
O portalu - problemy, pomysły, uwagi.

O portalu - problemy, pomysły, uwagi.

Sprawy dotyczące korzystania z portalu akwar.net. Coś nie działa, czegoś brakuje, masz pomysł na zmiany? Pisz tutaj!

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy23 członków 14 dyskusji

Właściciel

Marcin

Marcin
Data utworzenia
11.03.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

Marcin Marcin (77) Anais Anais (27)
Odpowiedz

O portalu - problemy, pomysły, uwagi.

Dodawanie Ryb do Encyklopedii.

26.08.2012, 16:35 MisiuL pisze
user
Witam.

Kilka dni temu dodałem do Encyklopedii L-134 ale jej tam nie ma. Czym to jest to spowodowane???

Pozdro


27.08.2012, 00:21 Marcin pisze
user
Przed dodaniem ryby do encyklopedii weryfikujemy dane wpisane przez użytkowników, dlatego czasem chwilę to trwa. Gatunek jest już w encyklopedii pod tym adresem: Peckoltia L134

Jeśli masz jakieś zdjęcia to zachęcamy do wrzucenia ich na stronę w swoim profilu albo bezpośrednio na stronie ryby (na której możesz też edytować inne informacje): http://www.akwar.net/fish/edit/id/2714


Ostatnio edytowane: 27.08.2012, 00:22

22.03.2013, 11:17 mirkowlaniec pisze
user
Witam. W środę dodałem do encyklopedii Razborę Szklistą, nadal nie ma jej w bazie ryb. Dodam, że opis ryby był autorski. Pozdrawiam.


22.03.2013, 19:27 Piotrek pisze
user
Witaj mirkowlaniec, dzięki za dodanie ryby - została już dodana do Encyklopedii.


28.07.2013, 14:12 mirkowlaniec pisze
user
Witam ponownie. Chciałem dodać do encyklopedii Neona zielonego ( Paracheirodon simulans) , jednak pojawił się komunikat, że ta ryba już istnieje w encyklopedii. W spisie gatunków jednak nie występuje, korzystanie z wyszukiwarki również nie przyniosło rezultatów, Neona zielonego nie ma w encyklopedii i nie można go też dodać. Pozdrawiam.


01.08.2013, 23:46 Marcin pisze
user
Witaj,
faktycznie gatunek pod taką nazwą już był w encyklopedii ale z jakichś powodów w wyszukiwarce się nie pokazywał.

Zostało to poprawione i możesz go znaleźć pod tym adresem: http://www.akwar.net/encyklopedia-ryb/neon-zielony-paracheirodon-simulans-2763.html

Dzięki za zgłoszenie problemu i oczywiście zachęcamy do dodania opisu i zdjęc tego gatunku :)


Ostatnio edytowane: 01.08.2013, 23:47

05.12.2014, 21:23 Falcon pisze
user
Witam...
Czy dodawanie i weryfikacja do encyklopedii nadal działa ? czy modelatorowie może zaginęli i nie ma kto weryfikować i umieszczać ?
Dodałem miesiąc temu ślimaka i do tej pory go nie ma. Dodałbym jeszcze ze dwie rośliny ale jak mają się nie pojawić to nie widzę sensu.

360l ogólne

06.12.2014, 23:44 Marcin pisze
user
Sorry za opóźnienie. Ślimak dodany, dzięki za zwrócenie uwagi. Jeżeli chcesz jeszcze dodać te rośliny to obiecuję że będą w ten sam dzień w encyklopedii :)


07.12.2014, 19:26 Falcon pisze
user
witam...
Nie musi być dodane tego samego dnia, bo każdy ma jakieś sprawy na głowie. Wystarczy jak rzeczy zgłoszone do dodania w encyklopedii będą pojawiać się w ciągu tygodnia czasu.
Napisałem bo już myślałem że nikt z modelatorów nie zagląda na tą stronkę i cieszę się że tak nie jest :)
Pozdrawiam...

360l ogólne

08.12.2014, 22:25 xxx pisze
user
Wczoraj dodałem rybę do encyklopedii.
Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku się pojawi.


17.04.2024, 01:40 Reklama pisze
user
Odpowiedz