jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Giełda » Forum » Oddam rybki
rejestracja przypomnienie hasła
Giełda

Giełda

Jeżeli chcesz coś kupić, sprzedać, oddać, zamienić, przyjąc to napisz tutaj :)

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy55 członków 149 dyskusji

Właściciel

Evcia

Evcia
Data utworzenia
09.04.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

frasunek30 frasunek30 (15) yogibear8002 yogibear8002 (8)
Odpowiedz

Giełda

Oddam rybki

15.01.2011, 14:43 MalaMi pisze
user
Cześć. W swoim akwarium mam same gupiki, a jak wiadomo one bardzo łatwo się rozmnażają i mam teraz zbyt dużo gupików. Są one śliczne, pięknie wybarwione. Z chęcią oddam kilka w jakies dobre ręce ;-) jeśli jest ktoś chętny niech pisze na email : anusia1557@wp.pl


17.01.2011, 12:54 Mlody94 pisze
user
Jeśli masz problem z gupikami spytaj się w zoologicznym i może akurat wezmą kilka sztuk :) Dodaj zdjęcia tych maluchów :D

www.akwarium-mlody.blog.onet.pl

20.01.2011, 18:35 MalaMi pisze
user
Dodam ;-) tylko musze znależć kabel do aparatu ;-) w sklepie niestety nie chca ; ( a rybki mam naprawde śliczne. Cięzko bedzie zrobić jakieś ładne zdjęcia bo rybki są energiczne dośc ;-) a Ty skąd jesteś ? nie chcesz kilka sztuk?


23.01.2011, 10:53 Mlody94 pisze
user
Ja Podkarpacie a ty? A po za tym mam sam dużo na stanie tylko że ja wymieniam się z gościem w zoologicznym :]

www.akwarium-mlody.blog.onet.pl

Ostatnio edytowane: 23.01.2011, 10:54

23.01.2011, 21:06 MalaMi pisze
user
Ja z mazowieckiego więc nie bardzo... Kurde u mnie w zoologicznym nie chcą wogóle rybek, już pytałam w niejednym sklepie. Trudno ;) przynajmniej już mi nie przybywa młodych bo kupiłam bojownika i wyjada te maluchy co się urodzą bo inaczej bym miała ostre przerybienie ;-)


24.01.2011, 12:29 Mlody94 pisze
user
Ja wczoraj zauważyłem młode gupiki było coś ok. 15, a dziś tylko 1 został. Parka mieczyków zrobiła swoje heh.. :] U mnie w zoologicznym bierze co mu przyniosę tylko mają być już większe ale nie takie mizerotki, które się dopiero wybarwiają :D

www.akwarium-mlody.blog.onet.pl

24.01.2011, 15:55 MalaMi pisze
user
A jak oddajesz do sklepu to sprzedawca płaci Ci za rybki? A mi też okociła się dziś rano samica i żadnego do tej pory nie widziałam malucha juz. Ja mam 6 gupików (resztę oddałam już) mam jeszcze 2 neonki, parkę mieczyków ( też śliczne rybki) bojownika mam i glonojadka ;] i tak myślałam o zakupie krewetki filtrującej wodę ale nie wiem zastanawiam się czy kupić. A Ty jakie masz rybki?


24.01.2011, 16:38 Mlody94 pisze
user
To zależy czy chcę kasę czy wymiana (np. rybki za rośliny lub karmę itp.) W profilu mam wszystkie rybki wpisane oprócz pawich oczek i molinezji bo już ich nie uważam za mieszkańców chcę się już ich pozbyć może w tym tygodniu mi się uda :)

www.akwarium-mlody.blog.onet.pl

28.01.2011, 19:31 Paulina pisze
user
masz jeszcze te gupiki?? chętnie kilka przygarnę...


28.01.2011, 20:12 Arterix300 pisze
user
Ja mam młode zbrojniki już około 2cm też chętnie oddam Paletki ikre mi złożyły he he ale przychówku niema wode dostosuje i baniak zmienie woda twarda to nici bedą mam też młode kiryski baniak 64 litry

Smieszą mnie ludzie kturzy pisza ze mam mały baniaczek miałem i 200litrów ale akwarystyka sie zajmuje od 8 roku zycia.Takie teksty ze coś skarłowacieje o poziom azotanów dbajcie i tyle to karpia 5 kilo wychodujecie w 25 litrów meczarnia rybki to tez temat rzeka
Fakt rybka w kuli to masakra
obsada akwarium nikt tu z was nie jest guru żeby mówić kto co moze albo ma chować i ile sztuk i tak każdy dojdzie po swoich błedach no chyba ze jest imbecylem a tu tak sporo ludzi traktujecie
Znajomi mają 300 litrów akwarium i Palety im zdychają a u mnie rosną co to oznacza ? ze to co piszecie to gówno prawda ja czytałem rózne opinie jak ktoś ma akwa 200 litrów i 4 palety to pisze ze na jedną palete 50 litrów jak ktoś ma 400litrów zbiornik to ze minimum 80 litrów na super akwarium znowu pisze minimum 20 litrów na jedną paletke.No i kto ma racje jak ten co ma kubik napisze ze 200 i tak nie odwzoruja natury he he bzdury same bzdury
Poprostu za duzo ksiażek i internetu za mało samodzielnego myslenia proste


Edytowałem Twoje posty.
Po pierwsze: 6 postów jeden pod drugim - używaj opcji edycji, po drugie: jaki to ma związek z tematem wątku?, po trzecie: uważaj na słownictwo.
Marcin


Ostatnio edytowane: 29.01.2011, 20:15

18.04.2024, 07:10 Reklama pisze
user
Odpowiedz