jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Karmienie ryb » Forum » Ile razy dziennie karmić rybki?
rejestracja przypomnienie hasła
Karmienie ryb

Karmienie ryb

Pokarmy suche, mrożone, żywe...

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy33 członków 25 dyskusji

Właściciel

Piotrek

Piotrek
Data utworzenia
06.03.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

Anais Anais (9) Marco Marco (6)
Odpowiedz

Karmienie ryb

Ile razy dziennie karmić rybki?

06.12.2011, 12:33 ramzes1805 pisze
user
witam mam 2 skalary 2 gurami 4 bojowniki 2 glonojady 2 sumiki rekinie 1 labeo 3 kiryski 1 fantom 3 razborki wiem wiem straszna mieszanina ale takie dostalem w spadku zmienilem im tylko zbiornik na 112 bo byly w 72 i nie wiem jak czesto je karmic mam nadzieje na szybka odpowiedz


06.12.2011, 13:11 gosc pisze
user
kilka razy dziennie małymi porcjami


11.12.2011, 11:30 mephisto13 pisze
user
Ja karmię rybki raz dziennie i jest wszystko oki. Używam płatków i tablete dla ryb denych tj. kirysy, bocje, zbrojniki..


11.12.2011, 12:45 alaroko pisze
user
Możesz im urozmaicić pokarm

http://strony.aster.pl/elem/akk/s_kk.html

wejdź sobie na to. Fajana strona :)


23.09.2013, 20:44 Angelaa pisze
user
Ja karmię 3 razy dziennie. Daję im pokarm w płatkach (roślinny, mięsny, z wysoką zawartością białka) i mniejsze porcje, czasem kupuję pokarm żywy (w formie wodnych ,,robaczków") lub mrożony. Moje rybki są zdrowe i rzadko chorują, więc chyba dobrze je karmię.


02.01.2014, 17:43 cobra pisze
user
witam wszystkich. potrzebuje pomocy. zauważyłem że moje akwarium zaczeło porastać glonami. stosowałem dwa środki pierwszy uzdatniacz wody esklarin-aloe vera, drugi algin przeciw glonom. jakiś czas było dobrze a teraz co tydzień czyszcze. mam glonojada. stosuje filtr zewnętrzny z węglem aktywnym. Drugi problem to na rybkach pojawia się jakiś nalot jakby pleśń czy coś takiego. rybki karmię 3 razy dziennie małymi porcjami. z góry dziękuję za informację


02.01.2014, 22:06 _edzia_ pisze
user
Witam.
Nie masz żadnych danych na temat zbiornika i ryb. Dlaczego aż 3 razy dziennie? cóż za żarłoczne ryby hodujesz? nadmiar niezjedzonej karmy=glony, nadmiar przetrawionej karmy też= glony i nic nie pomoże (sam to przeszłam).

Jeśli to pleśniawka to jednym z najprostszych sposobów jest zasolenie, o ile nie masz ryb które nie tolerują słonej wody...

Pozdrawiam:)


18.04.2024, 11:50 Reklama pisze
user
Odpowiedz