jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Obsada akwarium » Forum » Ślimaki.
rejestracja przypomnienie hasła
Obsada akwarium

Obsada akwarium

Nie wiesz jakie ryby hodować? Co się z czym gryzie? Pytaj w tej grupie.

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy101 członków 317 dyskusji

Właściciel

Piotrek

Piotrek
Data utworzenia
05.11.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

mephisto13 mephisto13 (93) Mlody94 Mlody94 (64)
Odpowiedz

Obsada akwarium

Ślimaki.

17.01.2011, 12:51 Mlody94 pisze
user
dzięki za kolejne informacje... :D a teraz kolejne pytanie.. (nie będę otwierał kolejnego temat)
Akwa mi się powiększyło i planuje jakąś fajną obsadę z razborami klinowymi(posiadam 8 szt) i kiryskami pstrymi(posiadam 8 szt) + plus coś do tego no nie wiem krewetki, prętniki albo coś innego i jakie rośliny oczywiście. Posiadam anubiasy, kryptokoryny, żabienice(umierającą), gałązetke a chciałbym jakiś mech plus jakieś łatwe w utrzymaniu rośliny. Proszę o propozycje obsady. (linki do roślin możecie podać, mogą być z allegro) Z góry dzięki ^^

www.akwarium-mlody.blog.onet.pl

17.01.2011, 23:46 mephisto13 pisze
user
Napisz jakie masz teraz akwrium to będzie innym akwarystom łatwiej coś ci dordzić.
Dodaj opis oświetlenia, planujesz stosowanie CO2, itp.


Ostatnio edytowane: 17.01.2011, 23:47

18.01.2011, 11:56 Mlody94 pisze
user
Akwa 84l, zastanawiam się nad bimbrownią, ale to jeszcze nie jest na 100%. Oświetlenie jest dalej w budowie, ale mam zamiar dać świetlówki Hagena Aqua-Glo + Power-Glo lub Sun-Glo + Aqua-Glo ale jeszcze też nie wiem. :]

www.akwarium-mlody.blog.onet.pl

Ostatnio edytowane: 18.01.2011, 17:45

18.01.2011, 14:44 damianos54 pisze
user
czesc, ostatnio czytalem na temat swietlowek hagena i znalazlem cos takiego moze ci sie przyda:
Przykładowe kombinacje świetlówek:
AQUA-GLO + SUN-GLO = sprzyja wzrostowi roślin
AQUA-GLO + FLORA-GLO = podkreślenie kolorystyki ryb, przyspiesza wzrost poprzeczny roślin, stymuluje proporcjonalny rozwój wzdłużny i poprzeczny flory
AQUA-GLO + POWER-GLO = uwypuklenie kolorystyki ryb
AQUA-GLO + LIFE-GLO = fragmenty widma stymulujące wzrost roślinności

Ja osobiście zakupilem sobie kombinacje AQUA-GLO + POWER+GLO poniewaz uwielbiam kolory ryb :) ale to jest indywidualna sprawa kazdego i przedewszystkim na co zwraca uwage w akwa :)

:)

18.01.2011, 17:48 Mlody94 pisze
user
Dzięki, też to kiedyś widziałem. Wielkie dzięki :) zastanawiam się właśnie nad Aqua-Glo + Power-Glo ale Aqua Glo nie jest tanią świetlówka, ale co się nie robi dla ulubieńców. Jeszcze muszę się zastanowić :)

www.akwarium-mlody.blog.onet.pl

18.01.2011, 18:40 damianos54 pisze
user
No dokladnie cena za bardzo nie zachęca :P najlepiej na allegro i brać od jednego sprzedawcy wtedy za wysyłkę wychodzi mniej :)

:)

19.01.2011, 11:13 Mlody94 pisze
user
Właśnie tak chciałem zrobić :) Muszę dokładnie obserwować aukcje :]

www.akwarium-mlody.blog.onet.pl

09.05.2024, 22:34 Reklama pisze
user
Odpowiedz