jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Zrób to sam » Forum » Kamień napowietrzający własnej roboty
rejestracja przypomnienie hasła
Zrób to sam

Zrób to sam

DIY - Czyli zrób to sam. Wasze własne projekty i patenty na sprzęt, dekoracje, itp.

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy33 członków 23 dyskusji

Właściciel

freeze80

freeze80
Data utworzenia
26.03.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

Anais Anais (9) freeze80 freeze80 (8)
Odpowiedz

Zrób to sam

Kamień napowietrzający własnej roboty

17.02.2012, 09:25 super909 pisze
user
czy jest ktoś zainteresowany jak zrobić kamień napowietrzający


22.03.2012, 22:33 majster pisze
user
A napisz.Być może skorzystam z Twojego patentu,gdy będę pracował nad tłem wewnętrznym.


26.03.2012, 23:04 super909 pisze
user
oto filmhttp://www.youtube.com/watch?v=XDazHwDkqD8


27.03.2012, 19:56 aba_froger pisze
user
Witam, moim zdaniem takie rozwiazanie nadaje sie tylko i wyłącznie gdy w jakis sposób padnie nam kamień... jakis czas temu znalazłem ten filmik w necie ... moja próba zastosowania tego rozwiązania polegała na stworzeniu kurtyny napowietrzającej. Zastosowałem rółkę z np balonika z mc donald lub np jakiegos banku ... długi plaskitowy uchwyt. tworzywo jest twardsze niz standardowa słomka wiec na ciepło przy pomocy igły zrobiłem mnustwo dziurek ale niestety nie sprawdziło sie to powód: minimalne skrzywienie rółki po połozeniu na podłozu powoduje brak "bąbli" musi byc super ekstra w poziomie .. a wiec tak szybko jak zainstalowałem w akwa tak szybko wyjołem.... ale pomysł bardzo spoko... :) z mojego doswiatczenia zamiast gumki recepturki proponuje poprostu na ciepło zgrzać końcówkę np nad kuchenką gazową ...:) wydaje mi sie to ze skoro zwykły kamien kosztuje ok 2zł nie ma sensu pakować słomki do akwa ... (POLECAM TYLKO GDY NASZ KAMIEŃ PADNIE I NIE MAMY MOZLIWOSCI KUPIENIA NOWEGO NP w niedziele :) Pozdrawiam i oczekuje wiecej odpowiedzi na ten temat .....


25.04.2024, 16:09 Reklama pisze
user
Odpowiedz