jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Filtry i filtrowanie » Forum » fluval 205
rejestracja przypomnienie hasła
Filtry i filtrowanie

Filtry i filtrowanie

Jaki masz filtr? Zewnętrzny, wewnętrzny? Podziel się opinią o sprzęcie!

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy61 członków 64 dyskusji

Właściciel

Piotrek

Piotrek
Data utworzenia
06.03.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

Anais Anais (25) dzygi dzygi (17)
Odpowiedz

Filtry i filtrowanie

fluval 205

18.08.2010, 18:37 joda0103 pisze
user
Cześć możecie mi cos napisac na temat tego filtra?co ile mam go czyścic,co ile wymieniać to co jest "w środku".Mam ten filtr od wczoraj ,dostałam go na urodziny ,i staram sie o nim dowiedzieć jak najwięcej a najlepsze jest forum.Pooczytam sobie jeszcze w necie.Można regulować przepływ wody?z góry dziękuje pozdrawiam


19.08.2010, 19:14 slawek pisze
user
to dobry filter ja mz 305 i jestem z niego zadowolony mam go pół roku jest prosty w obsłudze ja czyszcze go co jakies dwa miesiace mam akwarium 250l ja nie mam regulaci przepływu wody poprostu wyjmujesz z niego wszystko i czysciszgo pod bierzącą wodą puzniej zalewam go woda pompuje ze dwa razy i włączam

slawek

24.08.2010, 09:40 nemo_uk pisze
user
Witam,
też dużo dobrego o tym filtrze słyszałem. Zastanawiam się czy bym go do mojego 90L akwa wstawić, myślę jeszczę nad Tetrac ex/in seria, też są dobre.

slawek pisze:
wyjmujesz z niego wszystko i czysciszgo pod bierzącą wodą puzniej zalewam go woda pompuje ze dwa razy i włączam

Z tego co wiem to filtrów się nie czyści pod bieżącą wodą, tylko w wodzie wypompowanej z akwarium.


Pozdrawiam,
nemo_uk


28.08.2010, 12:55 slawek pisze
user
oglądałem na płycie i czyscił pod biżącą wodą tylko zalewał z akwarium

slawek

02.09.2010, 10:40 SZRAMES pisze
user
pod bieżącą wodą zabijasz bakterje czyszczące wode które są w filtrze i trzeba czasu aby się znowu nagromadziły z powrotem


09.09.2010, 12:12 kik pisze
user
ja tez czyszcze pod biezaca woda a potem kupuje dwie tabletki bactozynu i wkladam i jest git bakterie mam juz po dniu


19.04.2024, 04:19 Reklama pisze
user
Odpowiedz