jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Karmienie ryb » Forum » Karmienie zbrojników
rejestracja przypomnienie hasła
Karmienie ryb

Karmienie ryb

Pokarmy suche, mrożone, żywe...

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy33 członków 25 dyskusji

Właściciel

Piotrek

Piotrek
Data utworzenia
06.03.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

Anais Anais (9) Marco Marco (6)
Odpowiedz

Karmienie ryb

Karmienie zbrojników

29.03.2011, 20:55 mephisto13 pisze
user
Jak karmisz swoje rybki to zwróć uwagę czy pokarm opada też na dno jesli tak to nie masz powodów do zmartwień ewentualnie jest masa pokarmów dla ryb żerujacych na dnie. Doradziłbym ci dorzucic jakiś kawałek korzonka albo jakiejś gałązki z drzewa liściastego odpowiednio spreparowanego ponieważ zbrojniki potrzebują celulozy do trawienia.


30.03.2011, 14:44 AquaUla pisze
user
ok ;) Nie wiem czy dopłynie ta karma aż na sam dół :( Z góry zjadają gupiki a z tego co zostało neonki, które zazwyczaj boją się wypływać wyżej. Ale jeśli się jakoś ukryje kawałek karmy to zbrojnik zje :)

:)

30.03.2011, 17:31 mephisto13 pisze
user
ewentualnie dokup sobie pokarm dla rybek dennych i od czasu do czasu im sypnij :)


30.03.2011, 22:29 Marcin pisze
user
Glonojad raczej z głodu nie powinien umrzeć, zawsze coś tam na dno opadnie :) Ja nigdy specjalnych pokarmów dla swojego nie kupowałem i wszystko jest ok. Możesz kupić jeśli chcesz specjalne pokarmy które szybko opadają na dno, są takie np. w formie tabletek. Glonojady są raczej aktywne wieczorem więc możesz sypnąć trochę karmy po zgaszeniu światła, wtedy jest większa szansa, że glonojad tez się naje.
Poza tym korzeń, tak jak pisze mephisto, to jak najbardziej dobry pomysł.


02.04.2011, 19:21 AquaUla pisze
user
Gdy karmię moje rybki, widziałam jak karma opadła na ozdobny statek. Kilka minut później widziałam Antosia (tak się nazywa glonojad ;)) Na tym statku i tego już nie było :) Antoś czuje się dobrze.

:)

30.07.2011, 14:42 gosc pisze
user
Ja swemu Glonkowi + kiryskom od czasu do czasu daję granulki a tak jedzą to co reszta towarzystwa :)


28.03.2024, 21:08 Reklama pisze
user
Odpowiedz