jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Offtopic czyli luźne rozmowy » Forum » zagubienie
rejestracja przypomnienie hasła
Offtopic czyli luźne rozmowy

Offtopic czyli luźne rozmowy

W tej grupie można porozmawiać na tematy luźno związane lub nie związane z akwarystyką

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy35 członków 67 dyskusji

Właściciel

Piotrek

Piotrek
Data utworzenia
11.05.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

Anais Anais (45) Latifa Latifa (33)
Odpowiedz

Offtopic czyli luźne rozmowy

zagubienie

01.07.2011, 11:29 andrzej76 pisze
user
Ostatnio dużo w moim życiu się dzieje i postanowiłem wybrać się do wróżki, lecz nie była zbyt przekonywująca i postanowiłem sprawdzić u innej czy potwierdzi prawdziwość przepowiedni.Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia na [usunięto] i otrzymałam znów tę datę! (( Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik? Mam już swoje lata ale jestem na tym punkcie bardzo przewrażliwiony... proszę o normalne odpowiedzi nie w formie kpin.



Ostatnio edytowane: 02.07.2011, 11:15

01.07.2011, 11:43 Tenia53 pisze
user
-Zycie człowieka jest jak płomień palącej się świecy - zostanie zdmuchnięty przedwcześnie albo dopali się do końca ale zgaśnie na pewno - nie marnuj chwil,które są Ci dane na rozmyślaniach o śmierci lecz wykorzystuj je jak najlepiej-powodzenia


02.07.2011, 11:17 Piotrek pisze
user
Kpiną jest zakładanie profilu po to, aby umieścić historyjkę która ma chwytać za serce a tak naprawdę ma dać ZAROBIĆ na płatnych SMSach właścicielowi strony, której adres usunąłem z posta kolegi andrzeja (ksywka andrzej76 a pisze jako kobieta swoją drogą...).

Gdy skopiujecie i wkleicie sobie tekst jego posta w google.pl zobaczycie, że te same historyjki pojawiają się na wielu portalach - taki marketing partyzancki, niestety nieudolnie wykonany... wstyd.


Ostatnio edytowane: 02.07.2011, 11:18

20.04.2024, 01:54 Reklama pisze
user
Odpowiedz