jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Obsada akwarium » Forum » Obsada 160 L
rejestracja przypomnienie hasła
Obsada akwarium

Obsada akwarium

Nie wiesz jakie ryby hodować? Co się z czym gryzie? Pytaj w tej grupie.

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy101 członków 317 dyskusji

Właściciel

Piotrek

Piotrek
Data utworzenia
05.11.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

mephisto13 mephisto13 (93) Mlody94 Mlody94 (64)
Odpowiedz

Obsada akwarium

Obsada 160 L

30.10.2011, 08:52 Fabio pisze
user
Witam

Mam prośbę doradźcie mi obsadę do mojego akwarium roślinnego , tyle tego jest że nie mam pomysłu może wam się uda podsunąć coś ciekawego . Akwarium 160 L , roślinne jak wcześniej pisałem , ryby powinny spełniać warunki : powinny być stadne podobają mi się i w roślinnym akwarium ładnie to wygląda , nie mogą być agresywne oczywiście mam mnóstwo krewetek Red cherry które dbają o rośliny i szkoda żeby coś je podjadało , to wszystko co do warunków . Piszcie jak by wam się widziało to akwarium np : 2 ławice różnych gatunków chodź nie wiem jak by się zachowywały w jednym akwarium , ile sztuk itp , możliwości jest wiele i dla tego proszę o pomoc przy doborze obsady.

Pozdrawiam Fabio


30.10.2011, 10:32 mephisto13 pisze
user
Mi do gustu przypadły 15x razbory klinowe, 10x danio zebra lub lamparcie ewentualnie możesz pomyśleć nad neonem innesa 15szt plus razbora glaxy 15szt.
Na dno poleciłbym ci bocje ale nie wiem jak się zachowują w stosunku do krewetek ale również lubią buszować w dnie także rośliny powinny być dobrze ukorzenione :)
Możesz pomyśleć o kiyrsach pstrych ewentualnie sterby albo lamparcie.


30.10.2011, 21:23 Fabio pisze
user
Mi się podobają miedziki albo zwinniki czerwonouste , co myślicie o tych gatunkach ?


Ostatnio edytowane: 31.10.2011, 09:59

29.03.2024, 01:41 Reklama pisze
user
Odpowiedz