jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Rozmnażanie i ciąża » Forum » Proszę ! Poród gupika ! Nie wiem co robić ! :(
rejestracja przypomnienie hasła
Rozmnażanie i ciąża

Rozmnażanie i ciąża

Tarło, narybek, ikra, sposoby hodowli.

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy46 członków 131 dyskusji

Właściciel

Marco

Marco
Data utworzenia
22.07.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

kubanowy22 kubanowy22 (4294967295) Mlody94 Mlody94 (22)
Odpowiedz

Rozmnażanie i ciąża

Proszę ! Poród gupika ! Nie wiem co robić ! :(

30.04.2012, 14:38 Pati353 pisze
user
Hej .
Mam gupika w zaawansowanej ciąży . Jest wręcz kwadratowa i ma dużą dziurkę z tyłu i jest już taka od ok . 2 tyg . 2 tygodnie temu urodziła nawet nie wiem kiedy jedną rybkę i tak jakby zatrzymał jej się poród . ( była dalej tak samo gruba ) . 2 dni temu zauważyłam , że urodziła drugą rybkę . ( jest dalej tak samo gruba ) i ta sama sytuacja ,zatrzymał jej się poród . Czy gupiki tak rodzą na raty , czy co się dzieje ? :D
proszę o odpowiedź .


Dodam jeszcze , że w akwa mam :
2 - samiczki gupików
1 - samca gupika
2- samice molinezji

akwa 25 l .
zarośnięte i kryjówki dla narybku są .
Temp : 27 stopni ( ogólnie 26 , ale podwyższyłam żeby łatwiej jej było urodzić )
filtr jest . ;)


30.04.2012, 21:54 Pati353 pisze
user
Prosze , bo nie wiem co robic . ;(


30.04.2012, 23:24 majster pisze
user
No nie,na raty to raczej telewizor można kupić:). Jeżeli masz black molki,to narybek zbyt długo nie popływa,nawet mimo kryjówek. Jeżeli zależy Ci na odchówku,konieczny będzie drugi baniak,ale musisz pamiętać,że maluchy kiedyś dorosną i będzie potrzebne aqwa nie 25l,a 125 literków. Do kotnika gęsto obsadzonego roślinami wkładasz samiczkę i już. Małe najczęściej pojawiają się rano,temperatura może być.


25.04.2024, 07:51 Reklama pisze
user
Odpowiedz