jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » O portalu - problemy, pomysły, uwagi. » Forum » Pojedynki, czyli konkurs na akwarium miesiąca
rejestracja przypomnienie hasła
O portalu - problemy, pomysły, uwagi.

O portalu - problemy, pomysły, uwagi.

Sprawy dotyczące korzystania z portalu akwar.net. Coś nie działa, czegoś brakuje, masz pomysł na zmiany? Pisz tutaj!

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy23 członków 14 dyskusji

Właściciel

Marcin

Marcin
Data utworzenia
11.03.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

Marcin Marcin (77) Anais Anais (27)
Odpowiedz

O portalu - problemy, pomysły, uwagi.

Pojedynki, czyli konkurs na akwarium miesiąca

11.11.2010, 17:16 Marcin pisze
user
Od listopada odświeżyliśmy trochę pomysł pojedynków.

W każdym miesiącu głosujemy na najlepsze zdjęcie akwarium spośród zdjęć dodanych w poprzednim miesiącu. Czyli teraz (listopad) głosujemy na zdjęcia, które dodaliście w październiku. Głosowanie odbywa się tak jak do tej pory, czyli w formie "pojedynków" - losowo wybranych dwóch zdjęć.

Ostatni tydzień każdego miesiąca to głosowanie finałowe, do którego przechodzą cztery najlepsze zdjęcia. Z nich wybieramy zwycięzcę, który otrzymuje zaszczytny tytuł "akwarium miesiąca" i zostaje umieszczony na honorowym miejscu w galerii ;). Możecie ją obejrzeć tutaj. Wyniki będą aktualizowane w pierwszy dzień każdego miesiąca.

Pierwszym zwycięzcą jest Gucio_55 i zdjęcie jego wyjątkowego akwarium, które zebrało najwięcej głosów. Gratulujemy :)


25.11.2010, 19:45 Marcin pisze
user
Zapraszamy do głosowania na najlepsze akwarium miesiąca. Na placu boju zostały już tylko cztery najlepsze Waszym zdaniem zdjęcia, o czym już może wiecie jeśli śledzicie naszą stronę na facebooku http://www.facebook.com/akwarystyka
Głosować można do końca miesiąca i wtedy też poznamy zwycięzcę. Głos mają tylko zalogowani użytkownicy więc jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany to najwyższa pora :) -> rejestracja
A zdjęcia które do tej pory otrzymały największą ilość głosów i trafiły do finału można ogladać (i głosować) tutaj: http://www.akwar.net/pojedynki/finaly


03.12.2010, 23:28 Marcin pisze
user
Kolejnym zwycięzcą konkursu na akwarium miesiąca zotał vonschirach. Gratulujemy! Tak prezentuje się jego zbiornik, który dostał najwięcej głosów:

ss082ee3e3edef2998f49a17bc6e8f86a9.jpg

Zdjęcie trafia oczywiście do naszej galerii zasłużonych :)
A tymczasem możecie głosować na kolejnego spośród 169 zdjęć akwariów jakie dodaliście w ciągu ostatniego miesiąca. Jest kilka naprawdę ciekawych zdjęć, więc rywalizacją będzie na pewno zacięta.


01.11.2013, 12:14 xxx pisze
user
Trochę wam się wysypała stronka bo nie widać zwycięzców ostatnich miesięcy.


09.11.2013, 22:45 Marcin pisze
user
Już jest poprawione, dzięki za zwrócenie uwagi.
http://www.akwar.net/akwarium-miesiaca


12.01.2014, 21:10 bielu pisze
user
Witam

Mam pewne zastrzeżenia co do tego głosowania na najlepsze akwarium miesiaca. Nie jestem osobą która oczekuje uznania od innych(dla mnie liczy sie jak ktoś lepszy ode mnie doceni moje starania) ale obecna sytuacja i to w jaki sposob odbywa sie głosowanie to jakaś farsa !!! Dla mnie osobiście najlepszym akwarium grudnia jest baniak forumowicza "Gucia" i co z tego jak nie ma go nawet w gronie najlepszej 8 za to jest z 6 fotek jakiegos "Jaśka" który ma najwidoczniej przerośniete ego i za dużo wolnego czasu i siedząc godz przed kompem wypacza wyniki głosując sam na siebie. W jakich konkursach autor głosuje na swoje prace i to na dodatek w taki sposób ????


16.01.2014, 11:03 xxx pisze
user
Generalnie to ten konkurs jest delikatnie z dupy bo większość zdjęć nie prezentuje akwariów tylko rybki i roślinki. Powinna być selekcja zdjęć. A co do głosów to powinna być możliwość oddania tylko 3 głosów. Przemyślcie to.


18.01.2014, 00:36 Marcin pisze
user
Dzięki za wszystkie uwagi. Głosowanie na swoje zdjęcia prawdopodobnie zablokujemy, bo faktycznie wyniki mogą nie być do końca sprawiedliwe.

Natomiast co do drugiej propozycji:
locdog pisze:
A co do głosów to powinna być możliwość oddania tylko 3 głosów.
Pomysł jest ciekawy, ale jak byś to widział? W obecnej formie "pojedynków", gdzie losowo wybierane są po dwa różne zdjęcia nie za bardzo się sprawdzi takie ograniczenie do 3 głosów.
Tutaj chyba musielibyśmy zmienić całkowicie formę głosowania. Np. wyświetlać wszystkie zdjęcia z danego miesiąca i po prostu dać możliwość wybrania 3, na które oddajemy głos.
Co o tym myślicie?


18.01.2014, 21:37 bielu pisze
user
A może coś takiego... Każdy może sobie ustawić zdjęcie główne w swoim albumie i może niech ocenie podlegają tylko te zdjęcia. A dodatkowo może być tak jak piszecie że każdy forumowicz bedzie mógł oddać z góry określoną liczbe głosów oczywiście wyłączając z głosowania swoje własne akwarium.


19.01.2014, 15:54 xxx pisze
user
Marcin pisze:
Natomiast co do drugiej propozycji:
locdog pisze:
A co do głosów to powinna być możliwość oddania tylko 3 głosów.
Pomysł jest ciekawy, ale jak byś to widział? W obecnej formie "pojedynków", gdzie losowo wybierane są po dwa różne zdjęcia nie za bardzo się sprawdzi takie ograniczenie do 3 głosów.
Tutaj chyba musielibyśmy zmienić całkowicie formę głosowania. Np. wyświetlać wszystkie zdjęcia z danego miesiąca i po prostu dać możliwość wybrania 3, na które oddajemy głos.
Co o tym myślicie?

Uniknęlibyśmy wtedy nabijania głosów z multikont.

I tak jak napisałem wcześniej trzeba zrobić selekcję lub wymóg, że do konkursu wstawiamy zdjęcia tylko akwariów od frontu. Żadnych rybek czy roślinek.


Ostatnio edytowane: 19.01.2014, 15:56

29.03.2024, 11:53 Reklama pisze
user
Odpowiedz