jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Akwarystyczne podstawy » Forum » Kosiarki z Kiryskami...
rejestracja przypomnienie hasła
Akwarystyczne podstawy

Akwarystyczne podstawy

Czyli forum ogólne. Dla początkujących i nie tylko.

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy111 członków 164 dyskusji

Właściciel

Piotrek

Piotrek
Data utworzenia
01.03.2009

Moderatorzy Marcin

Najaktywniejsi członkowie

Otomik Otomik (60) Anais Anais (57)
Odpowiedz

Akwarystyczne podstawy

Kosiarki z Kiryskami...

17.08.2013, 09:57 bielu pisze
user
Źle mnie zrozumiałeś ;) Wg to skalary podgryzaja ogony kiryską a nie ze same moga byc podgryzane


17.08.2013, 16:15 Koder pisze
user
To Ty mnie źle zrozumiałeś.
Miałem na myśli, że gdyby kosiarki obgryzały, to dlaczego skalary nie są "naruszone"?
Czyżby ich gabaryty były przerażające dla kosiarek? Wątpię, w przyrodzie gabaryty się nie liczą.


17.08.2013, 17:33 bielu pisze
user
Mowie ci caly czas ze to nie kosiarki atakuja kiryski tylko skalary to robia. Chyba ze widziales na wlasne oczy kosiarke ktora gryzla kiryska bo jesli nie to skąd wogole przyszlo ci do głowy ze to kosiarki obgryzaja pletwy kiryska?? Bo jesli sugerujesz sie tylko tym ze problemy zaczely sie po wpuszczeniu kosiarek to wg mnie to jest nieistotne i mogl to byc zwykly przypadek.

A jeśli nawet to wracam do mojego pytania po co w dalszym ciągu trzymasz kosiarki w akwarium poprostu je oddaj i bedzie po problemie.

Pozdrawiam


19.08.2013, 16:09 Koder pisze
user
Witam.
Problem rozwiązany, winowajca znaleziony.
Winnym obgryzania kirysków okazał się najmniejszy skalar, zadziorna bestia.
W końcu udało mi się zaobserwować. Puszył się i stroszył, zaczepiał inne skalary.
Te go zupełnie ignorowały, wtedy z impetem ruszył na najbliżej znajdującego się kiryska...
Nic dodać, nic ująć.


18.04.2024, 20:15 Reklama pisze
user
Odpowiedz