jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » O portalu - problemy, pomysły, uwagi. » Forum » Pojedynki, czyli konkurs na akwarium miesiąca
rejestracja przypomnienie hasła
O portalu - problemy, pomysły, uwagi.

O portalu - problemy, pomysły, uwagi.

Sprawy dotyczące korzystania z portalu akwar.net. Coś nie działa, czegoś brakuje, masz pomysł na zmiany? Pisz tutaj!

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy23 członków 14 dyskusji

Właściciel

Marcin

Marcin
Data utworzenia
11.03.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

Marcin Marcin (77) Anais Anais (27)
Odpowiedz

O portalu - problemy, pomysły, uwagi.

Pojedynki, czyli konkurs na akwarium miesiąca

28.01.2014, 22:11 _edzia_ pisze
user
Panowie, pomysł zablokowania możliwości głosowania na własne zdjęcia jak najbardziej, bo to jest już groteska. Dalszy tok rozważań też jest ok, tylko trochę za małą ilość, tylko na 3? przecież tyle jest pięknych fotek....;)
A może wszystkie zakładki przekształcić na galerie akwariów/galerię ryb/galerię roślin na profilu, wtedy każdy mógłby się chwalić swoimi podopiecznymi w odpowiednich zakładkach...a nie tylko wymieniać ilość i gatunek jak teraz. Wtedy dopuścić do konkursu tylko zdjęcia z "galerii akwariów"?
- to taki mój skromny pomysł:)


29.01.2014, 07:34 frasunek30 pisze
user
dokładnie bo w konkursie jest wszystko akwaria,rybki, kto jak wystrój robi w swoim basenie i jak zrobił przykrycie z oświetleniem do swojego akwarium. Troszkę zamotanie jest w tym konkursie na najlepszy akwarium.

:)

25.03.2014, 10:28 xxx pisze
user
Widzę, że nadal nic się nie zmieniło.
Ciągle wygrywa tylko jedna i ta sama osoba z tym samym akwarium...


27.03.2014, 20:36 bielu pisze
user
Żeby to chociaż wygrywało zdjęcie prezentujące całe akwarium to można by było przymknąc oko ale to co sie tu obecnie dzieje to jest KPINA!


01.08.2014, 17:49 frasunek30 pisze
user
Witam i znowu pojawiły się problemy ze zdjęciami w wyniku konkursu bo się nie pojawiają i tylko są nazwy profilów.

:)

01.08.2014, 21:09 _edzia_ pisze
user
A ja myślałam że to u mnie coś nie tak:)


02.08.2014, 13:33 turbomarcinek pisze
user
U mnie też... myslałem że problem leży u mnie, ale to błąd w serwisie...


05.02.2016, 00:16 xxx pisze
user
Znowu nie wyświetlają się zdjęcia zwycięzców poprzednich edycji.


29.03.2024, 13:10 Reklama pisze
user
Odpowiedz