jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Obsada akwarium » Forum » Sklep internetowy.
rejestracja przypomnienie hasła
Obsada akwarium

Obsada akwarium

Nie wiesz jakie ryby hodować? Co się z czym gryzie? Pytaj w tej grupie.

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy101 członków 317 dyskusji

Właściciel

Piotrek

Piotrek
Data utworzenia
05.11.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

mephisto13 mephisto13 (93) Mlody94 Mlody94 (64)
Odpowiedz

Obsada akwarium

Sklep internetowy.

13.10.2014, 21:40 SHERLOCK pisze
user
Witam.
Nie wiedziałem gdzie wcisnąć ten temat,więc wstawiłem go tu.Mam pytanie odnośnie sklepu online.Szukam dobrego sklepu internetowego w którym sprzedają zwierzęta ''akwarystyczne'' z dostawą do domu.Konkretnie szukam razbory plamistej (boraras maculatus).

Będę wdzięczny za odpowiedzi.


14.10.2014, 10:59 frasunek30 pisze
user
sklepów sporo jest ale po co ci choroby są potrzebne???

:)

15.10.2014, 19:30 SHERLOCK pisze
user
Ponieważ w okolicy niema tych rybek.Jeśli już to na Wawę zapalać muszę.A to nie specjalnie mi się teraz uśmiecha,bo mam sporo nauki:/.


16.10.2014, 23:09 Falcon pisze
user
Kupowanie rybek online to jak kupowanie kota w worku. Popieram tutaj Sławka. To nie roślinka że się poprzycina kiepskie liście czy korzonki. Najlepiej kupować u sprawdzonego akwarysty. Można też się dogadać u sprzedającego. Ja tak robię jak nie mam czasu i chęci samemu jechać. Przywozi mi to co chcę z giełdy czy z miejsc z których bierze rybki. Oczywiście muszę poczekać czasami i 2 tygodnie, ale w akwarystyce co szybko to niedobrze. A jak chcesz malusieńkie rybki to może bystrzyk karlik i na pewno są prawie w każdym akwarystycznym. Oczywiście to nie to samo co razbora plamiasta i nie ten biotop.

360l ogólne

20.10.2014, 19:35 SHERLOCK pisze
user
Może właśnie zamówię w zoologicznym.Co do rybek to pomyślę,bo szykuje się na restarcik.Chcę zmienić klimaty.Trochę mi się znudziły też te same gatunki rybek... .Jaki drobiazg jest wart uwagi?
Dziękuję za rady.


21.10.2014, 08:11 frasunek30 pisze
user
Dobranie odpowiednich ryb do biotopu jakie chcesz założyć oraz to czy dany gatunek jest stadny czt może pojedynczo pływać bo to są podstawowe błędy :)

:)

21.10.2014, 10:43 SHERLOCK pisze
user
Biotop:Jak zwykle Azja
Rybki najchętniej stadne.Małe za razem.


28.03.2024, 14:08 Reklama pisze
user
Odpowiedz