jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Zrób to sam » Forum » Filtr własnej roboty
rejestracja przypomnienie hasła
Zrób to sam

Zrób to sam

DIY - Czyli zrób to sam. Wasze własne projekty i patenty na sprzęt, dekoracje, itp.

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy33 członków 23 dyskusji

Właściciel

freeze80

freeze80
Data utworzenia
26.03.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

Anais Anais (9) freeze80 freeze80 (8)
Odpowiedz

Zrób to sam

Filtr własnej roboty

26.06.2012, 17:22 DraneR pisze
user
Witam ponownie. Z nudów zmajstrowałem coś lepszego ;p . Komentarze mile widziane ;p

Lista materiałów:
- "pudełeczko" po zabawce z kinder niespodzianki
- silniczek np. po walkmen'ie,magnetofonie czy joypadzie z wibracjami (ja użyłem silniczka po starej maszynce do włosów+miałem do niej zasilacz)
- ładowarka od starego telefonu(5V), mój zasilacz od maszynki ma 9V
- kilka rurek od długopisów bądź coś podobnego
- wkład od długopisu
- plastikowa karta (stare karty telefoniczne,kredytowe itp) ; ja użyłem karty z chipsów

A oto efekt poskładania wszystkiego do "kupy" :

http://www.youtube.com/watch?v=FRF6TG9CNz0&feature=youtu.be

PS: Ta długa rurka z deszczownicą nie podoba mi się za bardzo i właśnie myślę jakby tu się jej pozbyć. Ale niestety na obecna chwile musiałem ja zamontować ponieważ za silne prądy były w akwarium i nie chciałem dopuścić do efektu "pralki" z racji, że mam tam 18 małych gupiczków ;p

PS2: Sugerowałem się filmikiem z pewnej stronki :)


03.07.2012, 21:14 gucio pisze
user
filtr fikusny ale malo praktyczny chyba ze w szklance do cherbaty co by sobie bylo mozna fusy od herbaty odzielic :
pozdro

Jeżeli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.

05.07.2012, 19:13 DraneR pisze
user
niezgodzilbym sie . Jak sie przygladam to widac golym okiem jak wciaga caly syf z dna.


12.07.2012, 02:12 gucio pisze
user
ok
jesli ci pasuje taki filtr to z powodzeniem go uzywaj
ale dla mnie nie ma on zastosowania chyba ze w szklance do cherbaty :)
bez urazy
pozdrawiam

Jeżeli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.

19.04.2024, 21:07 Reklama pisze
user
Odpowiedz