jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Krewetki » Forum » "żabki"
rejestracja przypomnienie hasła
Krewetki

Krewetki

Krewetki, skorupiaki, mięczaki, ślimaki i inne.

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy21 członków 31 dyskusji

Właściciel

Fabio

Fabio
Data utworzenia
19.02.2010

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

cyrkiel cyrkiel (8) Fabio Fabio (8)
Odpowiedz

Krewetki

"żabki"

29.03.2010, 23:40 tropiko pisze
user
hej moj synek chcial by zabki w akwa tylko ja nie wiem czy wszystkie gatunki nadaja sie do naszego czym sie zywia i czy potrzebuja aby wyjsc na powierzchnie itp i czy nie zniszcza roslinek czy tez ryb.. prosze o pomoc


30.03.2010, 14:02 Grzesiek pisze
user
Znawca tematu nie jestem, ale nie wydaje mi się żeby mogły znacząco zakłócić harmonie w zbiorniku:) Jednak najlepiej jak wypowie się ktoś kto ma jakieś w swoim, sam tez się kiedyś nad tym zastanawiałem.

http://www.youtube.com/user/GKpresentuje

30.03.2010, 16:35 Latifa pisze
user
hmm ja miałam karliki szponiaste.. niby spokojne, ale w mniejszym (20L) zbiorniku potrafiły mi bojka atakować.. w większym (45L) nie było problemów, ale w 112L to już się męczyły, bo za wysokie dla nich.. Karliki należą do małych żabek wodnych, są też różne inne, ale większe rosnące nawet do 15cm i wtedy to dla nich samych trzeba mieć duży zbiornik. Także z żabek karliki polecam, ale nie do zbyt dużego litrażu, bo pobierają one powietrze znad powierzchni i w zbyt wysokim zbiorniku będą się zwyczajnie męczyły.

patrz mój nowy profil -->jasminaa

31.03.2010, 17:53 tropiko pisze
user
a jak sie ma napowietrzanie bobbelki...a co z karmieniem takich zabek...


08.04.2010, 22:14 misiek085 pisze
user
mam to samo pytanie na temat żab
tylko ja już je mam...dostałem je od zony na urodziny

nie wiem co jedzą,nie wiem jak żyją i nic mnie wiem na ich temat
proszę o pomoc nie chce żeby się męczyły albo zdechły.... :(

tak apropo to mam 2 albinosy nie wiem jakie nawet,maja około 2cm i podobno urosną do 6-7cm...maja takie malutkie szpony na końcach palców tylnych nóg blado czerwonawe oczy i są takie jasno kremowo białe
podałbym zdjęcie ale siedzą pod korzeniem i nie chcą wyjść nawet jeść...

jeżeli ktoś może mi coś powiedzieć na ich temat byłbym bardzo wdzięczny i myślę ze nie tylko ja... :)

???

29.04.2024, 16:28 Reklama pisze
user
Odpowiedz