jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Akwarystyczne podstawy » Forum » akwarium morskie
rejestracja przypomnienie hasła
Akwarystyczne podstawy

Akwarystyczne podstawy

Czyli forum ogólne. Dla początkujących i nie tylko.

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy111 członków 164 dyskusji

Właściciel

Piotrek

Piotrek
Data utworzenia
01.03.2009

Moderatorzy Marcin

Najaktywniejsi członkowie

Otomik Otomik (60) Anais Anais (57)
Odpowiedz

Akwarystyczne podstawy

akwarium morskie

21.02.2011, 12:46 Scooby pisze
user
mam wolne akwarium 70l i zastanawiam sie czy nie zrobić akwarium morskiego , tyleze mało wiem na ten temat i chciałbym was prosić o pomoc i rady czy warto i jak sie za to zabrać [mam jeszcze akwaria 100l i 120l tyle że są do remontu i musze zagospodarować miejsce]


21.02.2011, 18:35 rainbow pisze
user
jeśli dysponujesz sporą gotówką i masz jakotakie doświadczenie w akwarystyce to warto , a jak chcesz oszczędniej to daruj sobie ....


21.02.2011, 18:55 Deli pisze
user
kiedys liczylem koszt na 112l akwarium ale takie morskie po kosztach... i wyszlo mi okolo 1000zl w tym ze odpieniacz(chcialem robic sam) i i oswietlenie oraz pompy cyrkulacyjne mialem jednym z najdrozyszch elementow jest napewno zywa skala zwierzaki nie sa zbyt tanie;P a na taki litraz jak planujesz (70l) to jedynie krewetki(sexy shrimp sa fajne:P) mozesz chyba trzymac na upartego do 100l mozesz wsadzic pare blazenkow+ukwial licz sie z tym ze potrzebne Ci jako takie doswiaczenie poniewaz parametry wody sa tam dosc istotne proponowalbym Ci jednak zaczac d akwarium roslinnego to dobra proba przed akwarum morskim


22.02.2011, 20:13 Scooby pisze
user
koszty mnie odstraszyły , do nowego akwa [mam molinezje słoneczną,dwa guraminy dwuplamiste,kiryska,parke mieczyków]
chce dokupić dwa skalary i jakieś fajne roślinik


16.05.2024, 01:00 Reklama pisze
user
Odpowiedz