jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Filtry i filtrowanie » Forum » filtr denny (podżwirowy)
rejestracja przypomnienie hasła
Filtry i filtrowanie

Filtry i filtrowanie

Jaki masz filtr? Zewnętrzny, wewnętrzny? Podziel się opinią o sprzęcie!

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy61 członków 64 dyskusji

Właściciel

Piotrek

Piotrek
Data utworzenia
06.03.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

Anais Anais (25) dzygi dzygi (17)
Odpowiedz

Filtry i filtrowanie

filtr denny (podżwirowy)

08.05.2011, 00:44 aba_froger pisze
user
Witam. A ja mam pytanie zwiazane z w/w filtracją, a mianowicie czy wogóle ma sens wydawania kasy na tego typu filtracje. I jak to jest z tym podlaczniem tego do napowietrzacz ?. Moze ktoś stosuje cos takiego ?? Czekam na rozwinięcie tematu. Pozdrawiam


08.05.2011, 01:15 mephisto13 pisze
user
Moim zdaniem szkoda sobie zawracac glowe tym filterm lepiej zainwestowac w filtr kubelkowy. Do filtru dennego trzeba odpowiednio przygotowac akwarium mianowiecie zastosowanie odpowiedniej siatki pod zwirek. Gdzies czytalem albo gdzies widzialem jak to wyglada ale teraz nie pamietam dokladnie a nie chce nikogo wprowadzac w blad.


08.05.2011, 06:11 aba_froger pisze
user
Filtr kubełkowy mam raczej dobry fluval 205 (akwa 125l) a i tak przy co tygodniowej podmiance musze odmulać dno najpierw myslałem ze to wina tego iz sypie poprostu za duzo pokarmu. Czekam na kolejne opinie ....


09.05.2011, 19:46 kontakt pisze
user
ja też dałbym sobie spokój z tym filtrem bo czytałem że utrudnia rozwój roślinom a jeśli masz w akwarium ciężkie przedmioty np kamienie to między nimi wytworzą się martwe miejsca, w których mogą rozwijać się niepożądane bakterie, ponadto płyta filtra mogłaby nie utrzymać ciężaru kamieni.


15.05.2024, 04:21 Reklama pisze
user
Odpowiedz