jesteś tutaj: Strona główna » Grupy » Rośliny akwariowe » Forum » Gałęzatka.
rejestracja przypomnienie hasła
Rośliny akwariowe

Rośliny akwariowe

Nawożenie i pielęgnacja akwarium roślinnego.

Grupa otwarta

+ dołącz do grupy87 członków 133 dyskusji

Właściciel

Anais

Anais
Data utworzenia
10.04.2009

Moderatorzy

Najaktywniejsi członkowie

Anais Anais (47) frasunek30 frasunek30 (33)
Odpowiedz

Rośliny akwariowe

Gałęzatka.

31.03.2014, 20:58 SHERLOCK pisze
user
Witam.
Mam pytanie dotyczące gałęzatki.A mianowicie rozdzieliłem ją na wiele mniejszych części i wsadziłem pomiędzy kamienie.Czy one z czasem przyrosną do kamieni???


08.04.2014, 22:31 SHERLOCK pisze
user
Widzę ogrom odpowiedzi :(.


08.04.2014, 22:43 gucio pisze
user
PRZYJACIELU NIE PRZYROŚNIE CI :)

Jeżeli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.

10.04.2014, 12:38 SHERLOCK pisze
user
W zoologu przyrosło.Zobaczymy jeszcze czy przyrośnie czy nie.


10.04.2014, 16:31 bielu pisze
user
Po co pytasz skoro i tak jesteś mądrzejszy!? To powiem ci że chyba jakąs nową odmiane gałezatki tam mają bo znane mnie gatunki napewno nie przyrosną same od siebie do skałki. Prawdopodobnie gałęzatka którą widziałeś jest umocowana do kamienia jakąś żyłką albo siatką którą z czasem zarosła i stąd może sie wydawać że trzyma sie sama.


10.04.2014, 19:53 frasunek30 pisze
user
Bielu ma racie dokładnie ja tak z wgłąbką robiłem dzięki siatce z cebuli z Tesco :) reklama hahahaha ale Bielu udzielaj się na swoich foto jak ktoś o coś cie pyta jak ja na przykład :)

:)

12.04.2014, 15:21 SHERLOCK pisze
user
Ja się nie mądrzę Bielu.Napisałem to bez żadnego nacisku.I jak mam się mądrzyć na temat którego nie znam?Stwierdziłem że z czasem zobaczymy czy się uda czy nie.Chciałem się podzielić z wami informacją że jest takie miejsce gdzie gałęzatka przyrosła.

A są inne odmiany gałęzatek o których wspomniałeś?
(Ci i Cię piszemy z wielkiej litery.)


12.04.2014, 16:17 _edzia_ pisze
user
Michal jeśli chcesz kogoś uczyć polskiego to sam go przestrzegaj. Wszystkie zwroty osobowe piszemy z dużej litery Wy, Wami też. :)


12.04.2014, 19:16 bielu pisze
user
Michal193 pisze:
W zoologu przyrosło.

To jest stwierdzenie które sugeruje że Jesteś pewny tego co mówisz i negujesz jednocześnie opinie Gucia który jeśli już sie udziela to raczej wie co mówi.

A wracając do gałęzatki to tak jak już pisałem nie ma takiej odmiany która sama z siebie przyrosła by do kamienia,korzenia itp. Bynajmniej nic mi o takowych nie wiadomo.


Ostatnio edytowane: 12.04.2014, 19:16

12.04.2014, 21:01 SHERLOCK pisze
user
Niema więc co przedłużać tego tematu.Skoro wszyscy będą się pouczać i uczyć polskiego.Co raczej jest bez sensowne w temacie o roślinach.Zwłaszcza że mam 13 lat i nie mam szans zwyciężyć na temat języka polskiego z kimś 3 razy starszym ode mnie.W dodatku nie jestem z Polski więc szanse się zmniejszają jeszcze bardziej. :/

Temat zamknięty.Dziękuję za odpowiedzi.


28.04.2024, 02:24 Reklama pisze
user
Odpowiedz